Deshironi automjetin e endrrave tuaja? Deshironi nje produkt te certifikuar, te garantuar dhe me cmimin e duhur?

Mektrin Motors, eshte prej 16 vitesh koncesionari me i madh ne Shqiperi. Me me shume se 5,000 automjete te shitura nder vite, ne do te jemi pika juaj e referimit per cdo gje qe ju nevojitet ne fushen automotive. Tashme perfaqesues zyrtar i markave premium Jaguar & Land Rover, Volvo Cars, Volvo Trucks and Renault Trucks, Mektrin Group ju ofron automjete te reja, te perdorura te garantuara me cmimet me te mira ne treg, kamione, mjete uji, pjese kembimi origjinale, servis te autorizuar dhe te standarteve me te larta europiane, sherbime karrocerie sipas teknikave me te fundit.
Cdo vit, mijera kliente i bashkohen familjes se madhe Mektrin, bashkohuni edhe ju!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Tata Aria


Per sigurine , Aria eshte e permbushur me opsione si ABS eEBD per kontrollin e frenimit, te ESP dhe TCS per kontrolloin e stabilitetit dhe 6 airbag(para , anesore dhe perde per pasagjeret). ARIA ka gjithashtu nje sistem navigacioni  satelitar te integruar (versioni Pride) ne sistemin e muzikes, sistem radio me komandat ne timon Cd/Mp3, Usb/Aux, bluetooth te integruar (versioni Pride), pilot automatik te shpejtesise dhe kompjuter bordi me tregues te temperatures se jashtme. Manovrimet e mjetit jane te lehtesuara fale sensoreve te parkimit prapa dhe sensorit te shiut dhe te dritave automatike (versioni Pride) . Mbyllja qendrore me pult, xhamat elektrike dhe pasqyrat elektirke me palosje. Klimatizatori me filtrin antipolline te integruar, realizon nje udhetim te kenaqshem per te gjithe pasagjeret.
Motorri turbodiesel me injeksion direkt 2.2 Dicor (Direct Injection Common Rail) me 4 cilindra ne linje, 16 valvola, Cilindrate 2.179 cm3 dhe fuqi maksiamel 110 kW (150 CV).

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800