RANGE ROVER VELAR

BESOJINI INSTIKTEVE TUAJA !

Zbulo me shume

RANGE ROVER SPORT

Range Rover me i suksesshem, tashme me i bukur se kurre.

Zbulo me shume

JAGUAR F-Pace

MAKINA E VITIT 2017 !

Zbulo me shume

JAGUAR E-Pace

SUV-i i pare KOMPAKT i familjes Jaguar.

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Edhe nëse nuk janë të modifikuara, sërish makinat Land Rover Defender janë të përbindshme. Por një firmë modifikimi në Britani sjell këtë “bishë” me gjashtë goma. Makina ka bojë ‘stealth’ dhe ndenjëse me lëkurë të kuqe, si të makinave të garave.

Lajme të mira për shoferët Volvo të cilët duan të kontrollojnë makinën e tyre vetëm nëpërmjet një ore në dorën e tyre. Kompania Suedeze ka njoftuar një seri përmirësimesh ër sistemin e saj të thirrjes. Sistemi telematik tani është integruar me orë Apple, Android dhe pajisje Windows.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800