Stampa Email
Volvo S90 D4 Inscription 2.0l

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Sistem Parkimi Paralel Perpendicular  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Sistem Pilot Assist 2 - Autonomous Driving 
Marmida Kuadrate Prapa  Sedile Comfort 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 797

Gjendja: E Re

Viti: 2016

Engine size: 2.0 l

CO2: 116 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: gri

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 69,325 EUR

Bargain Price: € 56,500 EUR

QR Code

Volvo S90 D4 Inscription € 69325 EUR - http://mektrin.al/index.php/sq/automjete/detail/797/mektrin-auto/volvo/s90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.