Stampa Email
Volvo S60 D3 Business 2.0 150kfl

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  8 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Prapa 
Disqe Alumini 17"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistemi Audio High Performance 180W 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 783

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 26500 km

Viti: 2016

Engine size: 2.0 150kf l

CO2: 107 g/km

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike (6+1)

Rrota aktive: Akset 4x2

Dyer: 4

Ulese: 5

Cmimi: € 23,900 EUR

QR Code

Volvo S60 D3 Business € 23900 EUR - http://mektrin.al/index.php/sq/automjete/detail/783/mektrin-auto/volvo/s60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn
Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Telefon:
+355 69 7050800
E-mail:
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.