Stampa Email
Volvo V40 D2 Momentum AT6 17MY 1969 Ccl 2.0 Liter 120PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Klimatizator Manual 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sedile me Ngrohje Para  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 18"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Tavan Xhami Panoramik Fix 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sistemi Audio High Performance 180W 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 759

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 19900 km

Viti: 1/2017

Engine size: 1969 Cc l

Motorri: 2.0 Liter 120PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Solid White )

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 37,440 EUR

Bargain Price: € 29,900 EUR

QR Code

Volvo V40 D2 Momentum AT6 17MY € 37440 EUR - http://mektrin.al/index.php/sq/automjete/detail/759/mektrin-auto/volvo/v40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.