Stampa Email
Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Vogue 4367 Ccl 4.4 Litra 313PSkW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Disqe Alumini 19"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 380W  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Ekran Dual View Touch Screen 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure me Ngrohje  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Ndezje Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 

Na shkruani

Emri

Telefon

Email

Mesazhi

Informacion i Pergjithshem

Id: 752

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 66500 km

Viti: 7/2011

Engine size: 4367 Cc l

Motorri: 4.4 Litra 313PS kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Stornoway Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (9 Speed Rotary)

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 52,000 EUR

QR Code

Land Rover Range Rover Vogue TDV8 Vogue € 52000 EUR - http://mektrin.al/index.php/sq/automjete/detail/752/mektrin-auto/land-rover/range-rover-vogue

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn
Adresa: Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Telefon:
+355 69 7050800
E-mail:
Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.