Detail Page

PDF Print Email
Volvo XC40 D3 Momentum Pro AWD 1969l 110kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.1 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

General Information

Id: 1160

Condition: E Re

Year: 2020

Engine size: 1969 l

Engine: 110 kW

CO2: 136 g/km

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze (metallic)

Interior Color: e zeze

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike (AT8)

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 47,760 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC40 D3 Momentum Pro AWD € 47760 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1160/mektrin-auto/volvo/xc40

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.