Detail Page

PDF Print Email
Volvo XC90 Selekt D5 Momentum AWD 1989l 172kW

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Pasqyrat me Komandim  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Masazh Para 
Disqe Alumini 19"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Traffic Sign Recognition  Dalje Klimatizatori per Rrjeshtin e Trete te Sedileve 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Full LED  Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Fuel consumption average: 5.7 ltr/100 km

Acceleration 0-100 km/h: 7.9 s

Max. speed: 210 km/h

General Information

Id: 1158

Condition: E Perdorur

Mileage: 22400 km

Year: 2019

Engine size: 1989 l

Engine: 172 kW

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze (Onyx Black) (metallic)

Interior Color: e zeze

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike (AT8)

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 7

Price: € 54,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Volvo XC90 Selekt D5 Momentum AWD € 54900 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1158/mektrin-auto/volvo/xc90

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.