Detail Page

PDF Print Email
Audi Q8 50 TDI S-LINE 3.0l

Equipment

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 22" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Premium 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Ekran Split View  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Paketa S Line Exterior 
Paketa S Line Interior  Sistem Lane Keep Assist 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Sedile Sportive  Drita Mjegulle LED 

Other Info

General Information

Id: 1149

Condition: E Re

Year: 2019

Engine size: 3.0 l

Fuel: Diesel

Exterior Color: e zeze (metallic)

Body Type: SUV

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 5

Seats: 5

Price: € 99,900 EUR

Seller Information

Name: Super User flori

Username: admin

Phone: 444

Email: frama@oxygen.al

QR Code

Audi Q8 50 TDI S-LINE € 99900 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1149/mektrin-auto/audi/q8

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.