Detail Page

PDF Print Email
Land Rover Range Rover Evoque HSE Si4 2.0kW

Equipment

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Klimatizator Manual  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sedile Elektrike  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Prapa  Sensore Parkimi Para 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera   Telekamera e Pasme 
Sedile Lekure Oxford  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 825W Meridian  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Riveshje e Tavanit me Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  Paketa Pure 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Dritat Xenon  
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

General Information

Id: 1096

Condition: E Perdorur

Mileage: 26000 km

Year: 3/2016

Engine: 2.0 kW

Fuel: Benzine

Exterior Color: e zeze (metallic)

Interior Color: bezhe

Body Type: Off-Road

Transmission: Automatike

Drive: 4x4/4-rrota aktive

Doors: 4

Seats: 5

Price: € 39,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Evoque HSE Si4 € 39900 EUR - http://mektrin.al/en/component/expautospro/detail/1096/mektrin-auto/land-rover/range-rover-evoque

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Sale price (EUR)

First payment (%)

Interest Rate (%)

PeriodMonthly Payment (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Services

07 July 2015
14 January 2015
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

About Mektrin

29 September 2017
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012
20 July 2012

Address & Contacts

LinkedIn  
Address: Highway Durres-Tirane, KM 6.
2000. Durres, Albania
Phone:
+355 69 7050800
E-mail:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.